Nowoczesny obraz religijny - ArteDEO.pl

Nowoczesny obraz religijny

Artedeo przedstawia autorski religijny “obraz 3d”. Trójwymiarowy obraz „Jezus w koronie…” zaskakuje nowoczesnym podejściem do tematu.

Znany rysunek twarzy Pana Jezusa został precyzyjnie wycięty w stali, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Stal pokryta rdzą tzw. korten posiada unikalną strukturę i w połączeniu z połyskującą powierzchnią płyty plexi w tle tworzy elegancki efekt.

Obraz przedstawia pochyloną twarz Jezusa z przymkniętymi oczami. Zaprasza do kontemplacji nad tym, co dokonało się dzięki Niemu…

Osoby, które mają okazję zobaczyć ten obraz na żywo zachwycają się jego wykonaniem i klimatem. Widząc ten entuzjastyczny odbiór pierwszych realizacji religinych “obrazów 3d” planowany jest rozwój tej serii. Zdjęcia kolejnych “obrazów 3d” już wkrótce.

6 thoughts on “Nowoczesny obraz religijny

 1. Bies says:

  Na stali typu Corten nie tworzy się rdza tylko patyna, choć te zdjęcia na pewno nie pokazują tej stali z uwagi na odmienną kolorystykę wybarwienia więc zapewne jest to farba. Podobne odcienie na stali typu Corten tworzą się dopiero po upływie ok.10 lat lecz ich odcienie są mniej jednolite.

  • Karolina G says:

   Stal używana przez nas jest to stal czarna. Przyspieszamy proces korozji różnymi preparatami. Na zdjęciu jest pokazana stal czarna skorodowana. Nie używamy farby.
   Testowaliśmy również i sam stal typu Corten. Proces jest zupełnie inny, mniej przewidywalny.
   Dziękuję za Twój komentarz.

 2. Foltynowicz Irena says:

  witam jestem zainteresowana obrazem ale mam pytanie czy jest mozliwosc by brzegi byly złote

Komentowanie jest zablokowane.

Translate »